אור הזהב – קונים זהב במזומן – למה למכור תכשיט ישן?

למה למכור תכשיט ישן?

החלפת התכשיט

האופנה משתנה כל הזמן והתכשיט מאבד מערכו האופנתי עם השנים. באור הזהב תוכלו למכור את התכשיט הישן, להנות מהצמיחה מהערך הגולמי של התכשיט ולרכוש תכשיט אופנתי חדש.

איבוד ערך סנטימנטלי

רוצים להיפטר מהתכשיט של האקס? התכשיט כבר לא מיוחד בשבילכם? כאשר התכשיט מאבד את הערך הרגשי שלו אין טעם להשאיר אותו במגירה. מחירי הזהב והילומים עולים עם השנים ואתם יכולים להינות מהצמיחה ולקבל כסף מזומן במקום התכשיט הישן

צורך במזומן נזיל

מארגנים חופשה לכל המשפחה? צריכים מזומן נזיל לאירוע שאתם מארגנים? הזהב שברשותכם יכול להיפוך בין רגע לכסף מזומן אצלנו באור הזהב

פדיון השקעה

קניתם זהב להשקעה? משנת 2000 מחיר הזהב הנומינלי צמח ביותר מ-450%! תכשיט שהיה שווה 1,000 שקל בתחילת המילניום שווה היום כמעט 5,000.

קונים זהב במזומן – תהליך המכירה

קונים זהב במזומן – איך זה עובד?

אתם רואים פרסומות ומודעות של "מכרו את הזהב והתכשיטים הישנים במזומן נזיל" או משהו דומה לזה, אבל איך זה באמת עובד ואיך אפשר לקבל את המירב תמורת התכשיט הישן?

המדריך הזה עובר איתכם שלב שלב דרך התהליך של מכירת זהב במזומן: מה למכור, איך למכור, כמה מקבלים ולכמה לצפות.

מכירת תכשיטים ישנים – למה?

כעיקרון מחיר הזהב עולה עם השנים ובטווח הארוך אפשר לראות עלייה משמעותית במחירי הזהב. במשבר הכלכלי הגדול האחרון (שאגב כמעט פסח על ישראל) ב-2008, מחיר הזהב צמח בצורה משמעותית והתכשיטים הישנים שלכם, מבלי שעשיתם שוב דבר, הגדילו את הערך האמיתי שלהם. תכשיט שנקנה לחתונה ב-1990, שווה היום כמעט פי 4.5.

לכן, במידה והתכשיט איבד ערכו הסנטמנטלי והרגשי, או במידה והוא יצא מהאופנה ואינכם מעוניינים לענוד אותו או אפילו אם התכשיט נקנה על ידי האקס ואתם רק רוצים להיפרד ממנו, אתם יכולים למכור אותו במזומן נזיל ולהנות מהעלייה במחירי הזהב. תכשיטים ישנים, בניגוד לכל מוצר אקסוסריז אחר, אינם מאבדים את הערך הכלכלי שלהם – בדומה לנדל"ן. אדרבה, עם הזמן התכשיט הופך להיות יקר יותר ובעל ערך כלכלי גדול יותר.

חלק ניכר מהלקוחות שלנו, מוכרים את הזהב מצורך במזומן נזיל. חלקם מארגנים חופשה משפחתית וצריכים את המזומן לכרטיס הטיסה או התשלום למלון, חלק מעדיפים לא לשבור תוכניות חסכון כדי לחגוג את הבר מצווה של הילד ומעדיפים למכור את התכשיט הישן ולקבל את הכסף במקום. הסיבה לא משנה, אבל העיקרון ברור: תכשיט ישן יכול להפוך לכסף מזומן נזיל במקום.

 

איך מוכרים תכשיט ישן – קונים זהב במזומן?

נדיר מאד למצוא זהב חדש בעולם. רבים מנסים אבל בפועל אין הרבה זהב חדש שנמצא. לכן, הזהב שנמצא כרגע בעולם, יישאר לנצח כרוב הזהב שיש לכדור הארץ להציע. תכשיטים, לעומת הזהב הטהור, אינם נצחיים ולרוב אחרי כמה עשורים כבר יוצאים כליל מהשוק עקב השינויים הדחופים בעולם האופנה. סביר להניח שרובכן כבר לא תענודנה את התכשיטים של סבתא.

 

אז אין עוד זהב חדש והתכשיטים יוצאים מהאופנה – מה עושים?

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. חברת אור הזהב קונה תכשיטים ישנים ממכם, תכשיטים שאיבדו ערך רגשי, מתיכה אותם ומייצרים תכשיטים חדשים ואופנתיים לשוק. התכשיט שלכם בעצם עובר מחזור והופך להיות תכשיט חדש, יוקרתי ואופנתי עבור אנשים אחרים.

 

תהליך מכירת תכשיטים ישנים – איך זה עובד?

 

תהליך המכירה פשוט מאד: אתם נכנסים עם התכשיט הישן, אנחנו בודקים ומעריכים את התכשיט ומגבשים הצעת מחיר – ואז אתם מקבלים כסף מזומן במקום.

 

כמה אפשר לקבל עבור התכשיט הישן?

הצעת המחיר שלנו עבור התכשיט הישן מורכבת משלושה פרמטרים אשר נבדקים בחנות עם התכשיט עצמו: תחילה אנחנו בודקים את הקארטורה של התכשיט: אם מדובר ב14 קראט או 18 קראט. רוצים לדעת מה זה קראט וממה בדיוק התכשיט מורכב? לחצו כאן.

לאחר מכן, אנחנו שוקלים את התכשיט ומעריכים כמה גרם של חומר גולמי נמצא בו. לבסוף, אנחנו מסתכלים יחד איתכם על מחיר הזהב בבורסה באותו היום ומגבשים הצעת מחיר שמשלבת את משקל התכשיט, חומר התכשיט ומחיר החומר הגולמי כיום בשוק.

צרו קשר

קבלו הצעת מחיר עכשיו

Not readable? Change text. captcha txt