הבינו את התכשיט: מחיר הזהב לפי גרם ואיך לדעת אם התכשיט עשוי זהב?

למכור זהב ישן: איך לדעת איזה סוג תכשיט יש לי? ומה מחיר הזהב?

כאשר אתם באים למכור את התכשיטים הישנים שלכם באור הזהב אתם מקבלים הצעת מחיר מלאה ועדכנית שמגיעה לאחר בדיקה מקיפה של התכשיט הישן. אז לכמה כסף אתם צריכים לצפות? איך אנחנו מודדים את הקראט של התכשיט ומה הקשר למדד הזהב ומחירי הזהב העדכניים? הכל במאמר הבא


כאשר אנחנו מעריכים את שווי התכשיט הישן, אנחנו מבצעים בדיקה מלאה שמתקדמת בשלושה פרמטרים שונים של התכשיט במידה והוא מורכב מזהב:

1. כמות הזהב הטהור בתכשיט –  בדיקת הטוהר שלו
2. המשקל של התכשיט
3. מדד הזהב בבורסה – מחיר הזהב העדכני

למידע נוסף על השלבים בהערכת מחיר התכשיט לפי מחיר הזהב כנסו לכאן

אנחנו מוודאים שאתם מודעים לתהליך ומודעים לשווי האמיתי של התכשיט אותם אתם מוכרים. כדי לתת לכם מידע נוסף הקמנו את האתר הזה וכתבנו את המאמר הזה ואחרים, כדי שתוכלו לדעת יותר על תהליך המכירה והדרך בה אתם יכולים להרוויח ממכירת התכשיטים הישנים תוך ניצול העלייה במחירי הזהב והילומים של העשור האחרון.

כדי לדעת שאתם מקבלים את המקסימום שמגיע לכם בצורה הוגנת וישרה, הכנו את המאמר הבא כדי לעזור לכם להבין כמה התכשיטים הישנים שלכם שווים לפי מחיר הזהב והכסף העדכניים.

איך לדעת האם התכשיט עשוי מזהב? ומה מחיר הזהב?

הבינו את התכשיט: איך לדעת אם התכשיט עשוי זהב? ומה מחיר הזהב לפי גרם?

איך לדעת האם התכשיט עשוי מזהב?

רוב תכשיטי הזהב מסומנים בסימן הקראט (**מה זה קראט**) – יחידת מידה שמצביע על איכות התכשיט. 24 קראט אומר 100% זהב טהור, דהיינו שכל החומר הגולמי של התכשיט עשוי מזהב, ללא שילוב עם מתכות אחרות. לדומה, 10 קראט, 14 קראט ו-18 קראט הם 42%, 58% ו-75% (בהתאמה) זהב טהור. לרוב הטבעות יהיה מוטבע סימן הקראט בתוך הרצועה ושרשראות וצמידים יהיה לרוב בתוך האבזם.

 

מהו מחיר הזהב כיום?

מחיר הזהב משתנה מרגע לרגע, ומחיר הזהב כיום הוא לא מחיר הזהב של מחר. מדד הזהב לרוב מראה על עלייה תמידית במחירי הזהב לתווך הארוך ומחזק את הטענה שמשתלם להשקיע בזהב. את המדד המלא, כולל מדד הזהב היומי ומדד הזהב לאורך שנים עם עדכונים מיידים ושותפים לאורך היום אתם יכולים לראות כאן אצלנו באתר. מדד הזהב מצביע על מחיר הזהב שנסחר ברגע זה בבורסה ומצביע גם על שווי התכשיט שלכם במידה והוא עשוי מזהב. הטבלה מציגה את מחיר הזהב פר אונקיה או פר גרם. לכל הטבלאות וכל העדכונים נסו גם את מחיר הזהב לפי הרשות האחראית למסחר בזהב (אנגלית)

במידה ואתם מוצאים את המדדים הללו מבלבלים, כנסו לכאן וקראו על כל מה שצריך לדעת על יחידות המידה של מחיר הזהב.

Recommended Posts
צרו קשר

קבלו הצעת מחיר עכשיו

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search