אור הזהב – קונים זהב במזומן – הטבעת של פנינה: סיפור קצר מיוחד

הטבעת של פנינה: סיפור קצר מיוחד

Home / כללי / הטבעת של פנינה: סיפור קצר מיוחד

הטבעת של פנינה: סיפור קצר מיוחד

תחת קטגוריה כללי

הטבעת של פנינה

לפני שאמא של פנינה נפטרה, היא הוציאה מהמגירה שלה טבעת יהלום כחולה שקיבלה מאמה לפני מותה, נתנה אותה לדולב, כן, לדולב, ארוסה של פנינה והשביעה אותו להתחתן עם ביתה רק עם הטבעת הזו. בחתונה ענד דולב על האצבע של בחירת לבו את הטבעת הזו והתחילו חיי נישואין. ומלבד ריבים קטנים של זוגות נישואין, אתם יודעים, כמו הוא רצה שהיא תמלא דלג במכונית, היא רצתה שהוא יסדר את הבלאגן במחסן, חיי הנישואין של השניים היו מאושרים.

יום אחד קרה לפנינה הדבר הגרוע ביותר שהיה יכול לקרות לה, היא איבדה את הטבעת. הם חיפשו בכל מקום אפשרי אבל לשוא הטבעת לא נמצאה. פנינה נכנסה לדיכאון עמוק וחיוך לא עלה עוד על שפתותיה. היא הפכה, בגלל הטבעת, מאישה מאושרת, לשבר כלי. זה היה בשבילה כמו לחוות מחדש את מות אמה. והנה במוצ"ש אחד ניגש אליה בעלה בצעדים כושלים ובידו טבעת יהלום כחולה. "איפה מצאת אותה?!" "איפה מצאת אותה?!" היא שאגה משמחה. "במחסן". "את צדקת הייתי צריך לסדר את המחסן, עכשיו סידרתי אותו ומצאתי אותה".

פנינה התמלאה כעס נורא על בעלה, שהתברר לה שכל ימי הסבל היו יכולים להחסך אם רק היה מסדר את המחסן כמו שביקשה ממנו. היא ארזה תיק ועזבה אותו.

הימים חלפו ולפנינה לא נשאר כמעט כסף. ובצעד נואש היא החליטה למכור את טבעתה, שממילא סמלה חייה נישואין שמתו. היא נזכרה שסבתא שלה אמרה שהיא קנתה את הטבעת בחנות תכשיטים בירושלים.

כשהיא הגיעה לחנות היא שאלה את הצורף "כמה שווה הטבעת הזו שסבתא שלי קנתה כאן לפני 40 שנה?"

התבונן בה בעל החנות ואמר "את הטבעת הזו לא מכרתי לפני 40 שנה". הוא עיין ביומן המכירות שלו ואמר "את הטבעת הזו מכרתי לפני כשנה לאדם שהשקיע בה את כל חסכונותיו, את מכירה אדם בשם דולב זהבי?"

 

יונתן אסולין
יונתן אסולין
יונתן אסולין הוא הבעלים של חברת 'אור הזהב' - קונים זהב במזומן.
מאמרים מומלצים
צרו קשר

קבלו הצעת מחיר עכשיו

Not readable? Change text. captcha txt
 לשפוך לתבנית את הזהב הנוזליבואו למכור את התכשיטים הישנים באור הזהב