איך אנחנו מעריכים את שווי התכשיט?

בהערכת שווי התכשיט אנחנו מבצעים בדיקה מקיפה של התכשיט הישן ואתם מקבלים הצעת מחיר עדכנית שמסתמכת על ערך התכשיט כיום

הערכת שווי התכשיט וגיבוש הצעת המחיר

אנחנו באור הזהב משלמים לכם כסף מזומן עבור התכשיטים הישנים שלכם. מחירי הזהב בעלייה מתמדת ותכשיט שאיבד את ערכו הסנטימנטלי יכול להיות מומר לכסף נזיל מיידי, אצלנו באור הזהב.
אנו קונים את כל סוגי הזהב: זהב שבור או ישן, עגילים, שרשראות, טבעות, צמידים, מטבעות, כלי כסף, שעוני יוקרה, יהלומים וכל פריט עשוי זהב בכל מצב שהוא.

 

הערכת מחיר

בסיום התהליך אנחנו נותנים לכם הצעת מחיר מלאה לפי השער היציג של החומר הגולמי בבורסה והמחיר העדכני שלו. באופן כללי ניתן לומר שמחירי התכשיטים צומחים עם השנים ולכן שווה לעקוב על עליית השווי של התכשיט הישן במדדים שלנו

למחיר הזהב לחצו כאן

שקילת התכשיט

לאחר שהערכנו את מידת הקראטורה אנחנו מבצעים מדידות מקיפות של התכשיט עצמו וכך אנחנו יכולים להעריך את כמות הזהב הטהור שבתכשיט

לכלי הבדיקה שלנו

מדידת הקארטורה

תחילה אנחנו בודקים את הקראטורה של התכשיט הישן. באמצעות הכלים הייחודיים של אור הזהב אנחנו יכולים לאבחן בצורה מקיפה את התכשיט ולקבוע את מידת הקראטורה שלו (14 קראט, 24 קראט וכו’). הבדיקה נעשת ע”י תכשיטן מוסמך בחנות.

להסבר מפורט יותר

אור הזהב

הבדיקות של אור הזהב נעשות על ידי תכשיטנים מוסמכים לעייני הלקוח ובשקיפות מלאה איתו. כיום, לאור הזהב יש את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לבדיקה איכותית ומקיפה של התכשיט וערכו. הבדיקה והצעת המחיר אינן מחייבות.

רוצים לקבל פרטים נוספים או להתייעץ איתנו?

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

צרו קשר

קבלו הצעת מחיר עכשיו

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search